Poznajcie nas

logo Koneserzy Smaku

   Koneserzy Smaku – tu ludzie z pasją od lat tworzą dla Was coś wyjątkowego. Nasz zespół to ponad 30 – pełnych zapału i energii – osób wyróżniających się wiedzą, profesjonalizmem i szacunkiem dla klienta. Motorem, który nas napędza jesteście Wy – nasi klienci. To dla Was bezustannie się rozwijamy, poprawiamy i szukamy nowych rozwiązań.

NIE idziemy na skróty – u nas każdy szczegół ma znaczenie!

 

      

     Jesteśmy polską firmą, dostarczamy produkty najlepszej jakości do ośmiu państw w Europie. Dzięki temu, że posiadamy własne transporty chłodnicze, a nasz osobisty logistyk opracowuje trasy co do każdego przejechanego kilometra- macie pewność, że zawsze świeże produkty trafią do Was na czas pod same drzwi!

Nasi kierowcy muszkieterowie (Artur, Mariusz, Sasza, Radek, Eryk, Michał i Szymon) z uśmiechem na twarzy dostarczają Wam zakupy w każdy weekend pokonując łącznie tysiące kilometrów.

 

 

 

 

Nasza firma liczy łącznie 400 m2 powierzchni, na które składają się:

  •  magazyny na produkty suche o przedłużonym terminie ważności

  • dwie chłodnie, gdzie trafiają produkty wymagające stałej kontroli temperatury podczas szykowania do transportu

  • dwa sklepy stacjonarne

  • kuchnia, w której nasz kucharz tworzy nowe smaki

Skupiamy się na bezpiecznym pakowaniu w sterylnych warunkach.

 

 

 

     Swojskie wędliny to wyroby które przodują w ofercie naszego sklepu. Naturalnie wędzone według tradycyjnych przepisów. Ich wyjątkowy smak i aromat przywołują wspomnienia z dzieciństwa.

Posiadamy również bogaty asortyment wędlin, mięs, garmażerki, nabiału, pieczywa oraz innych artykułów spożywczych, które pochodzą z różnych regionów Polski.

Dzięki temu, że mięsa i wędliny z naszej oferty zapakowane są już hermetycznie, daje Wam pewność zachowania świeżości produktu, jego smaku i aromatu wędzenia.

Chcąc zachwycić podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę o kolejne produkty.

 

 

     Zamówienia są starannie kompletowane i zabezpieczane przed transportem. Pakowanie w karton pozwala na zachowanie produktu w idealnym stanie. Mięso oraz wędliny oddzielane są od produktów suchych, co pozwala na zachowanie świeżości oraz kontrolę temperatury. 

Osoby kompletujące zamówienia są kontrolowane pod względem poprawności pakowanych produktów, co ma na celu wyeliminowanie ewentualnych pomyłek.

 

Serce naszej firmy - to nasze biuro.

Tutaj trwa cały proces począwszy od przyjęcia Waszego zamówienia, poprzez kontakt z dostawcami, aż do wyceny przekazywanej kierowcy, który wyrusza w drogę, aby dostarczyć Wam zakupy.

To miejsce, w którym rodzą się pomysły i trwają debaty nad tym, co możemy zrobić, aby Wasze zakupy były jeszcze przyjemniejsze.

Ekipa biurowa w każdy poniedziałkowy poranek zjawia się z głową pełną pomysłów i z uśmiechem na twarzy, bo pozytywne nastawienie do tego, co się robi to połowa sukcesu…

Biuro to 5 dziewczyn, z których każda dba o swój dział.

DAGMARA jest z Wami w stałym kontakcie, odbiera Wasze telefony i odpowiada na wiadomości.

KAMILA sprawdza poprawność złożonych zamówień i wysyła wyceny.

TATIANA koordynuje produkty, które do nas trafiają i sprawdza ich jakość.

BEATA zajmuje się fakturowaniem i dba o kontakt z dostawcami.

MAGDA to właścicielka, która podejmuje znaczące decyzje związane z funkcjonowaniem firmy.

 

     

 

     Jesteście w pobliżu Nowej Soli? Odwiedźcie nasze sklepy stacjonarne „Kraina Konesera”, z których pierwszy mieści się w miasteczku handlowym Manhattan przy ulicy Kupieckiej oraz drugi przy ulicy Słonecznej. Kupicie tu zawsze świeże owoce i warzywa, jak i wyroby z Tradycyjnej wędzarni oraz z Bacówki. Poczęstujemy Was dobrą kawką i poznamy się bliżej…

 

 

 

 

    

 

        TU ZACZYNA SIĘ DOBRY SMAK    ⇒    

 

 

 

Życzymy udanych zakupów!